Jak zabalit peníze jako dárek

Volný čas

Přidal ivana33, dne 18. 07. 2018 ,  0x

Jak zabalit peníze jako dárek

Ačkoliv mnoho lidí tvrdí, že darování určité sumy patří mezi ty nejméně osobní dary, jsou mezi námi takoví, kteří by rozhodně nesouhlasili. Vzpomeň si na všechny ty košile v nesprávné velikosti, svetry se šílenými vzory nebo to úžasné tričko, které Ti musí určitě padnout a je ve tvé oblíbené barvě. Růžová? To jako vážně?! Když se zamyslíš nad všemi těmi nepovedenými darovanými či obdrženými věcmi, určitě přehodnotíš, jestli jistý finanční obnos je skutečně tak špatný nápad. Zůstává ovšem otázka, jak takový specifický dárek zabalit. Způsobů je hned několik a kreativitě se meze nekladou.

3 osvědčené způsoby, jak darovat peníze

Pokud zrovna nesršíš vtipnými nápady, nevadí. Na druhou stranu ne každý ocení originalitu a snahu vytvořit něco zajímavého. Nedělej si zbytečně vrásky a zaměř se na to, co zaručeně funguje.Tradiční obálka na peníze

Tak tou rozhodně nic nezkazíš. Obálkou se snad ani nic zkazit nedá. Proč? Za prvé, nemusíš mít super schopnost balení dárků, takže máš jistotu, že zabalený dar bude vypadat normálně, a ne jako od pětileté holčičky. Za druhé, obálka je jistý symbol. Pro někoho je to korupce, což bohužel hází špatné světlo na celou věc, avšak tak či tak i hlupák pozná, že se jedná o hotovost, která je eventuálně doplněná předtištěným přáním z papírnictví. Nehrozí tedy, že ji příjemce nechtíc vyhodí společně s pomuchlaným balícím papírem už rozbalených dárků od ostatních. Obálka zkrátka přitahuje jistou pozornost.

Buď cool s převodem na účet

Pokud trpíš prazvláštní fobií z toho, jak někomu vrazit do ruky obálku a zároveň se nesrazit hlavou s oslavencem nebo aby ti obálka nevypadla na poslední chvíli trapně z ruky, zjisti si číslo účtu toho, komu chceš určitý obnos darovat a danou částku prostě přepošli pomocí internetového bankovnictví. Stejně dneska spousta z nás preferuje platbu kartou a když dostaneme neočekávanou částku na naše konto, kdo by nebyl rád.

Truhla na finanční dary

Chystáš se svůj dar vytasit na něčí svatbě? Tak to můžeš být úplně v klidu. Přiměřeně zvolenou částku vlož do již zmiňované obálky, připoj dojemné přání k sňatku a pak už jen najdi speciální truhlu, papírovou krabici nebo jakoukoliv jinou nádobu, na které bude dozajista napsáno „finanční dary“. Vyhneš se trapnému předávání z ruky do ruky a k tomu ohrané frázi „tady máte něco do začátků“. A je to!

Peníze jako dárek originálně

Tak to by byly osvědčené metody, které zaručeně fungují. Nezájem? Pokud chceš být za hvězdu, budeš si muset potrápit hlavičku o něco víc. Fantazii se meze nekladou, ale bylo by dobré zvolit ne příliš komplikovaný způsob, na který budeš potřebovat jen málo materiálu. Nezapomeň totiž na další náklady, které musíš vynaložit na samotné zabalení peněz. Nejdříve si polož obligátní otázku. Pro jakou příležitost to bude? Svatba, narozeniny, promoce, Vánoce? Od toho se mnoho odvíjí. Co se týká zmiňovaných narozenin a promoce, není asi nutné pouštět se do zbytečně velkých akcí. Stejně téměř každý oslavenec čeká hlavně na ty obálky. Avšak svatba a Vánoce to už jsou události, které se přímo nabízí k ukázce tvojí kreativity. Podívej se na dva nápady pro každou z těchto příležitostí:Adventní kalendář – zabalená bankovka na každý denKdo je zvědavý na čokošky, když už nám dávno není pět. Není ani nutné vyrábět celý kalendář svépomocí. Kup nějaký v supermarketu, ale zaměř se na nepatrně větší okénka. Úhledně a jednotlivě poskládej 24 stovek nebo pokud chceš, zvol bankovky s vyšší hodnotou. Opatrně vyloupni všechny okénka tak, aby nebyla zničená a natržená a tyto malé stovkové kostičky do nic vlož a opatrně zase zavři.

Šampusky pro ni a pro něj

Co potřebuješ? Dvě skleničky na šampus, obyčejné nebo například s nějakým tematickým zdobením, případně s datem svatby či křestními jmény ženicha a nevěsty, dále tenčí mašli a dvě tisícovky nebo bankovky větší hodnoty. Obě bankovky jednotlivě slož do úhledné harmoniky a uprostřed je utáhni mašlí, aby obě bankovky získaly tvar pánského motýlka. Hotovost ve finálním tvaru přivaž k stopkám skleniček, které můžeš dále dle vlastního uvážení zabalit.

Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.
Chci odebírat novinky VSESTIHNU ve svém prohlížeči!