5 metod na prodlužování řas, na co si dát pozor?

Volný čas

Přidal , dne 14. 01. 2020 ,  0x

5 metod na prodlužování řas, na co si dát pozor?

Věděli jste o tom, že si názor na člověka utvoříme během prvních pár vteřin? A tento prvotní dojem je velmi těžké změnit.

Nejvíce na lidech vnímáme jejich obličej, ze kterého nejvíce oči - a potažmo právě i řasy.

Pokud opomineme druhotný efekt, např. že se žena s prodlouženými řasami cítí lépe, že se více líbí svému příteli nebo manželovi. Při prvním dojmu u cizích lidí se vždy vyplatí získat plusové body navíc.

Metody a typy prodlužování řas

Aktuálně se používá 6 metod, 5 z nich je více rozšířených i v ČR. Přestože existují i sady na prodloužení řas doma, obvykle bývá výsledek špatný a hlavně, stojí mnoho úsilí a času. Díky tomu většina žen volí profesionální prodlužování řas.

1) Klasika: Řasa na řasu

Nejznámější metoda prodlužování řas vůbec. Tato metoda má mnoho výhod:

  • nezatěžuje přírodní řasy,
  • je na výběr mnoho typů řas (tloušťka, délka, barva),
  • díky novým lepidlům s antialergením složením je zajištěna vysoká flexibilita řas,
  • dlouhodobý efekt (téměř 2 měsíce).

Tato metoda tedy nezajišťuje pouze prodloužení řas, ale také jejich zhuštění. Aby byl efekt přirozený, umělé řasy se aplikují i na spodní řadu řas. Použití syntetického hedvábí nebo norkových řas či vlasů zajistí, že si na umělé řasy nebudete muset zvykat - nezatíží přírodní řasy. Touto metodou se zabývá de facto každý salón krásy, jestliže bydlíte v okolí Olomouce, doporučujeme na prodlužování řas navštívit salón BF, který má aktuálně pouze pozitivní recenze.

2) EyeLiner

Metoda představená v roce 2017. Tento typ prodloužení se od ostatních liší tím, že zároveň dochází i k vytvoření oční linky.

3) Trsy řas

Tzv. trsová metoda prodlužování je na ústupu. Její výsledný efekt totiž obvykle nepůsobí zcela přirozeně. Metoda spočívá v nanášení umělých řas v trsech, které v sobě mají 3 až 6 menších řas.

4) 3D řasy

2D, 3D a nově dokonce 4D řasy. Při aplikaci se zásadně používají norková vlákna. U 4D řas dojde k nanesení přibližně 360 norkových vlasů na 1 oko.

5) Ligh volume

Metoda, někdy také pod označením Volume Lashes Glamour, která zajistí zhuštění řas. Velkou výhodou je nezatížení přírodních řas a výsledný přirozený efekt.

6) Hollywood efekt

Metoda, kterou většina salónu nenabízí. Na jednu řasu se nanáší až 8 ultratenkých syntetických řas. Ve výsledku tak na jednom oku může přibýt na 800 řas.

Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.Chci odebírat novinky VSESTIHNU ve svém prohlížeči!