Jak poznám, že se mu líbím?

Vztahy

Přidal ivana33, dne 3. 04. 2018 ,  0x

Jak poznám, že se mu líbím?

Patříš mezi ty, které nepoznají náklonnost muže, i když se snaží sebevíc? Líbí se ti někdo, ale nejsi si jistá, jestli tvoje city skutečně opětuje? Rozhodně se nemáš za co stydět. Některé ženy jsou prostě vnímavější, mají na kontě nespočet schůzek nebo obecně rády flirtují a škádlí opačné pohlaví, takže přirozeně vědí, co se mužům honí v hlavě a dokážou v nich číst jako v otevřené knize. Ovšem jsou mezi námi i ty, které tuto super schopnost zkrátka postrádají. Nezoufej. Stačí si zapamatovat alespoň několik bodů z tohoto článků a máš vyhráno.Řeč těla jako důkaz

Nejsou to žádné povídačky. Myslíš si, že nejdůležitější je to, co vyjadřuješ slovy? Tak to ani náhodou. Pokud se jedná o komunikaci, je vědecky dokázáno, že až 93 % sdělujeme právě díky té neverbální, tedy gesty, mimikou, postojem atd. Nespočet testů a výzkumů přineslo zcela jasné výsledky. Pokud se jedná o muže pociťující něco víc než jen přátelství, zaměř se na tyto signály: • pohrávání s vlasy, dokonce i s těmi tvými;
 • zvedání obočí, zatímco tě fascinovaně poslouchá;
 • široký úsměv (muži jen zřídka ukazují zuby);
 • naklání se k tobě, protože chce být blíž, ne že by neslyšel;
 • často a nenápadně se dotýká tvých rukou, nohou, vlasů;
 • jeho hlas je najednou hlubší, (ženy naopak v těchto chvílích tón hlasu zvýší);
 • vestoje je vzpřímený a snaží se vypadat mohutněji;
 • zatímco v sedě doširoka roztáhne nohy, (aby poukázal na své charakteristické znaky muže).

Oční kontakt a jiné signály

Určitě jsi už slyšela, že ženy jsou komunikativnější než muži. Jsou si také daleko víc vědomy toho, kolik toho řeknou beze slov. Moc dobře vědí, že uhýbání pohledem nebo doslova vyhýbání se očnímu kontaktu nikdy nenasvědčuje nic dobrého. Pokud se na tebe muž především během konverzace takřka nepodívá, znamená to mnohé – od nezájmu, jeho nedostatečné sebedůvěry přes lhaní až po pocit viny a lež. Avšak v opačném případě, kdy se na tebe soustředěně dívá i během toho, co mu nadšeně sděluješ, že jsi si zrovna koupila nové boty, buď si jistá, že jsi na dobré cestě. Rozhodně se mu líbíš. Usvědčujícím důkazem bude navíc každý moment, kdy rychle uhne hlavou ve chvíli, kdy se podíváš v jeho směru. Proč? Protože na tebe kouká častěji, než si myslíš.


Flirtovací test

Pokud flirtuje s tebou, není o čem mluvit. Je jasné, proč to dělá. Ovšem co tě určitě pobaví, je podivnost, na kterou přišli vědci a experti z oblasti psychologie, když zkoumali chování mužů v blízkosti žen, které se jim líbí. Určitě tě překvapí, že muži často flirtují s jinými ženami v přítomnosti ženy, která je skutečně zajímá. Důvodem je pozorování tvojí reakce, zatímco to sleduješ z první řady. I on chce totiž vědět, jestli to oba cítíte stejně. Pokud žárlíš, urazíš se a odcházíš nebo prohodíš nějaký nepovedený komentář či vtip, může si tak být jistý, že na růžovém obláčku lítáte oba. Mimochodem, pokud ti flirtování s jinými ženami připadá jako to nejméně pochopitelné chování, buď si jistá, že nejsi jediná žena na této planetě. Holt ženy jsou z Venuše a muži zase z Marsu.

Neobvyklý zájemDalším znakem vypovídajícím o tom, že je do tebe zamilovaný, je až přehnaný zájem o vše, co děláš, říkáš, co máš ráda apod. Jezdíš na kole? Neptal se tě náhodou, jaké cyklistické trasy máš nejradši? Bloguješ? S velkou pravděpodobností patří mezi tvoje skalní fanoušky, kterým neunikne jediný článek bez ohledu na kvalitu tvých postů a vlohy pro psaní. Proč je tato pozornost považována za důkaz toho, že se mu líbíš? Pro odpověď nemusíš jít daleko. Pravý muž, tedy pokud se nejedná o pár výjimek, obvykle

 • neposlouchá, co žena říká;
 • nerozumí tomu, co žena říká;
 • nezajímá ho, co žena říká;
 • a ztrácí se ve všech těch důležitých momentech dne, které typická žena dokáže zmínit v průběhu pěti minut.

Právě na základě těchto skutečností je tato fascinující změna signálem toho, že se s mužem skutečně něco děje a jsou to právě city, které mohou za jeho neobvyklé chování.

Doteky ho prozradíJak už bylo zmíněno na začátku článku, muž, kterému se líbíš, se tě může letmo dotýkat. Tyto náhodné signály, které jsou důkazem toho, co k tobě cítí, fungují i v opačném případě. Ve chvíli, kdy se směješ jeho skvělým vtipům, dotkni se lehce a jen krátce jeho paže. Zaprvé mu dáváš najevo, jak skvělý je komik. Doslova ho lehce poplácáš po rameni a tím neverbálně vyjádříš svůj obdiv k jeho smyslu pro humor. No a zadruhé tak naznačíš, že i ty cítíš něco víc. Podle jeho reakce – výrazu, pohledu, případného úsměvu nebo zčervenání tváří okamžitě zjistíš, jestli jste na stejné lodi nebo je teď ta perfektní chvíle předstírat, že jsi se ho jen snažila zbavit nějakého brouka nalepeného na tričku.

Přátelé vždy vědí, kdo se mu líbí

V neposlední řadě jsou tu jeho kamarádi, ze kterých můžeš nenápadně vymámit odpověď na tvoji otázku. Rozhodně nevtírej, musí to vypadat nenápadně. Počkej si na vhodné téma. Jeho kamarádi a on zrovna probírají holky? Zeptej se obecně na jejich vkus na ženy. Aniž by si toho všimli, přiblížíš se k tématu, který tě nejvíc zajímá. Samozřejmě, že ti pravděpodobně nevyzná lásku okamžitě, ale i tak to není zbytečné. Opět se zaměř na jeho řeč těla, když reaguje na tvoji záludnou otázku. Stačí nepatrný úsměv, delší pohled do očí a svoje podezření už rozhodně máš při nejmenším na čem stavět.

Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.
Chci odebírat novinky VSESTIHNU ve svém prohlížeči!