Nejlepší dárek na volný čas: kniha, zážitek nebo masáž?

Volný čas

Přidal masazni-rklama, dne 14. 11. 2019 ,  0x

Nejlepší dárek na volný čas: kniha, zážitek nebo masáž?

V dnešní době zažíváme plno stresu, nevíme kam dřív skočit... Přestože dnes máme demokracii a svobodu slova, některá témata jsou stále faux pas a většině lidem nepříjemná.

Za chvíli je za námi druhá polovina listopadu, a proto jsme se rozhodli, že pro vás sepíšeme 3 nejlepší tipy na dárek pro svého přítele (nebo přítelkyni).

Zamyslete se nad jeho koníčky

Při výběru dárku musíme dát emoce stranou. Nesmíme přemýšlet nad tím, jaký dárek bychom chtěli my, ale o jaký nejvíce stojí náš protějšek. Když pomineme nedosažitelné dárky jako dům nebo auto, podíváme se na ty, které především muže obvykle potěší.

1) Kurzy nebo zážitky

Jedním z nejoblíbenějších dárků v poslední době jsou neobvyklé zážitky nebo kurzy s tím zaměřením, které má přítel nejraději. Ať už jde o kurz angličtiny nebo skok padákem, musíte vždy myslet, jak bude dárek přijat. Samozřejmě není cílem, abychom obdarovanému přidali vrásky na tváři...

2) Knihy a kulturní akce

Možná se vám zdá, že knihy a divadelní představení jsou pouze pro tu nejstarší generaci. Nemusí tomu tak být! Stačí vybrat představení, kde hraje oblíbený herec nebo se děj odehrává v prostředí, které je obdarovanému blízké.

Knihy jsou nuda? Záleží především na výběru, v dnešní době vychází mnoho knižních titulů, které osloví i ty, kteří v životě žádnou knihu nečetli. Stačí se pouze zamyslet nad tím, co by dotyčný ocenil - nikoliv dárce.

3) Dárek, který udělá radost každému příteli

Některý muž miluje fotbal, jiný automobily, jiný miluje sledování filmů... Ale co každý miluje? Přeci to zakázané téma - sex. Nemusíte být v manželství 20 let, abyste se už nejednou zamysleli nad tím, zda tomu nezačíná něco chybět. Pokud máte před tímto tématem respekt a nechcete, aby o dárku věděli na poště i sousedi, doporučujeme vybírat erotické pomůcky v eshopu, který garantuje diskrétnost.

Masáž pro přítele i přítelkyni jako doživotní dárek

Většina párů se sexuálním tématům vyhýbá, i proto je vhodné zvolit dárek, který v sobě má kousek romantiky a lze použít opakovaně. Takovým ideálním dárkem jsou pouta nebo právě masážní hlavice, které se používají i jako masážní stimul na záda či jiné partie. A tak může být nejen předehra mnohem zajímavější...

Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.Chci odebírat novinky VSESTIHNU ve svém prohlížeči!