Jaké ženy se mužům líbí?

Vztahy

Přidal ivana33, dne 19. 04. 2019 ,  0x

Jaké ženy se mužům líbí?

Většina žen se mylně domnívá, že každý muž touží po vnadné blondýnce s perfektními mírami a dokonalou sametovou pletí. Samozřejmě, že pár takových mužů určitě existuje, ale rozhodně jich není většina. Fyzická krása je bohužel pomíjivá, takže být překrásná až zrak přechází rozhodně není to hlavní, a co je důležitější, jen to nestačí.


Po čem muži touží

Stejně jako my ženy často hledáme někoho, kdo se podobá našemu otci, tak i muži upřednostňují ženy, které spojuje jistá podobnost s jejich matkou. Nemusí se jednat o barvu vlasů či celkové rysy. Řeč je o povaze. Těmto preferencím se nemůžeme divit. Koneckonců tatínek a maminka jsou první lidé, které v životě poznáme a je logické, že podle nich pak posuzujeme potencionální protějšky. Něco uvnitř nás nám říká, že ten prvotní vzorec muže či ženy je ten správný a budoucí partner či partnerka by se jim měli co nejvíce přiblížit. Pokud má muž optimistickou a usměvavou matku, s velkou pravděpodobností ho budou přitahovat ženy se smyslem pro humor a pozitivním přístupem k životu.

Ideální žena neexistuje

V první řadě je nutné pochopit, že každý muž je jiný. To, co se líbí Tomášovi, se nemusí líbit jeho kamarádovi Jirkovi. Dále existuje celá řada faktorů, které mají vliv při výběru té pravé. Sportovec si pravděpodobně nevybere ženu, která nenávidí jakoukoliv fyzickou aktivitu. Rodinný typ muže neokouzlí kariéristka, která se mateřství bojí jako čert kříže. Budoucí ženu bude volit podle společnosti, ve které se pohybuje, podobnosti jejich zájmů a důležitou roli hrají i životní plány. Jednotvárná šablona dokonalé ženy tedy neexistuje, stejně jako neexistuje ideální muž.Čeho si muži na ženách všímají

Ačkoliv se teda ona dokonalost nedá unifikovat, existuje celá řada detailů, kterých si muži na ženáchvšimnou již během prvního setkání a mohou hrát klíčovou roli. Které to jsou?

 • Vlasy
 • Nehty
 • Typ postavy
 • Zuby
 • Úsměv

Co se týká vlasů a nehtů, vítězí upravenost a zdravý vzhled. Typ postavy? Je jedno, jestli jsme hruška, jablko nebo klučičí typ. Muži si všímají, zda svoje křivky umíme nosit a také, jestli známe svoji skutečnou a správnou velikost oblečení. Zuby a úsměv lze zařadit do stejné kategorie. Pravidelná návštěva zubaře a celková péče o chrup hraje skutečně důležitou roli. Zažloutlé zuby a staré zašedlé plomby rozhodně nejsou sexy.


Jaké ženy muži vyhledávají

Zjednodušeně? U většiny chlapů zkrátka vítězí upravená žena, která to ovšem s péčí o svůj zevnějšek nepřehání. Taková, která se o sebe umí postarat, nemluví jako dlaždič a rozhodně neholduje alkoholu. Mají rádi usměvavé a pozitivní ženy, které umí svojí optimistickou náladu šířit veselé dál. Pozor také na rady z módních časopisů. Řeč je samozřejmě o umělých nehtech, prodlužovaných vlasech nebo nalepovacích řasách. Mnoho žen za ně platí několik tisíc každý měsíc, protože se mylně domnívají, že právě o takové umělé bohyni muži sní. Průměrný muž tyto módní výstřelky a vylepšení nesnáší.

Čemu muži nedokážou odolat

O jaké ženě muži sní? Co jim připadá nejvíce sexy? Takové a podobné otázky si kladou vědci, psychologové nebo redaktorky módních časopisů. O toto téma je obrovský zájem. V odpovědích se často vyskytuje zajímavé spojení „sexy mozek“. Ano, i inteligence může někomu připadat sexy. Podívejme se pravdě do očí. Typ modelky, která na sobě nemá jedinou chybičku, může na první pohled vypadat jako sen mnoha mužů. Avšak pravda je taková, že ženy, které jsou výjimečně atraktivní bývají často hloupé a nudné. Dospělý a zkušený muž dobře ví, že s dívkou, která by hravě mohla dělat reklamu na spodní prádlo, si toho moc neřekne a brzy si raději najde méně atraktivní přítelkyni, která ho ovšem odzbrojí svými nápady a postřehy.

8 věcí, které muži na ženách nesnášíAčkoliv se nedá definovat, které ženy připadají mužům lepší než ty ostatní, lze alespoň vyjmenovat mnoho skutečností, které muže zaručeně odpuzují. Zkuste se zeptat svých kamarádů nebo třeba kolegů a buďte si jisté, že těchto osm bodů se bude opakovat nejčastěji.

 • Umělé řasy, nehty, vlasy…
 • Chlapecký typ oblečení – kousky šatníku typu oversized
 • Vulgární slovník
 • Opilost
 • Přílišný zájem o svůj vzhled
 • Ufňukanost
 • Nesamostatnost


  Tolerance je to, co muži chtějí

  Pokud jsme ve vztahu a zakazujeme svému přítelovi veškeré aktivity, jako je občasná pánská jízda nebo jeho dřívější koníčky, měly bychom s tím rychle skoncovat. Většina mužů totiž marně hledá u svých protějšků toleranci a pochopení. Samozřejmě, že od nás nikdo nežádá, abychom svému partnerovi dovolily cokoliv, ale měly bychom se zamyslet nad tím, jestli se naše péče nezměnila v domácí vězení až teror. Pokud svého drahého pouštíme na fotbal nebo pokec s kamarády, ale zároveň mu posíláme stovky kontrolních textovek, ve kterých se ptáme, kde je a s kým tam je, opět děláme obrovskou chybu. Ve výsledku nám partner začne lhát, protože usoudí, že je lepší říkat to, co chceme slyšet a ne pravdu.  Muži milují zdravě sebevědomé ženy

  I když se říká, že láska je mocná čarodějka, možná by se to mělo říkat raději o sebedůvěře. Zamysleme se nad ženami, které rozhodně nevypadají jako super modelky, avšak vyzařuje z nich něco neuvěřitelně atraktivního. Tím kouzlem je schopnost přijmout se takové, jaké jsme. Se všemi klady i zápory. Zamysleme se nad tím, co je na nás krásné a ojedinělé a využijme to. Může to být smysl pro humor, schopnost naslouchat nebo dobře poradit, sportovní nadání apod. Využijme toho a buďme na to hrdé. To je to, co muži chtějí.

  Další článek


  Komentáře:

  Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

  Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.
  Chci odebírat novinky VSESTIHNU ve svém prohlížeči!