Jaké šaty vybrat na zahradní párty?

Krása a móda

Přidal danula, dne 8. 07. 2019 ,  0x

Jaké šaty vybrat na zahradní párty?

Sezóna zahradních párty, večírků, ale případně i svateb a jiných společenských událostí je v plném proudu, ale Vy pořád nemáte žádné vhodné šaty, ve kterých byste na takovou akci mohla vyrazit? To je ale velká škoda, protože šaty jsou na tyto nejrůznější letní venkovní akce jako dělané a Vy v nich můžete opravdu zazářit. Přitom není třeba vybírat žádné extrémně drahé modely od věhlasných návrhářů, ale spoustu parády udělají i šaty do 1000,-Kč, které lze často koupit v akci i za polovinu. Ale jaké šaty vybírat na párty a podobné příležitosti veku, pokud nechcete klasické letní šaty, ale ani obtáhnuté minišaty, které Vám připadají příliš vulgární?

Koktejlové šaty jsou osvědčená klasika, kterou prakticky nejde nic zkazit


Pokud hledáte elegantní, ale přitom smyslné a co nejvíce univerzální šaty, pak jsou koktejlové šaty, někdy nazývané také koktejlky jasnou volbou. Jde o jednodušší střihy délky cca ke kolenům, nebo několik centimetrů nad kolena, které seženete jak v obtáhlém provedení na tělo, tak i ve volnějších střizích. Zajímavá volba střihu jsou také zavinovací šaty, které se dokážou velmi dobře přizpůsobit postavě a v kombinaci s nějakým jarním, nebo letním motivem vypadají opravdu fantasticky. Na léto volte spíše výraznější barvy, jako jsou žlutá, růžová, fialová, modrá apod. Pokud nechcete být až přespříliš na očích, pak volte jejich bledší varianty.

Inspiraci nejen v rámci módy je v dnešní době vhodné hledat např. na Instagramu, kdo by dnes něvěděl, co je Instagram?


Společenské skater šaty s volnější sukní jsou ideální pro společenské akce a večírky

Pokud vyrážíte na venkovní společenskou akci, ale nechcete trávit čas v dlouhé róbě, kterou si navíc umažete od nečistot venku, pak jsou perfektní volbou pro většinu příležitostí skater šaty s upnutou horní částí a volnou sukní- takové šaty Vám dodají mladistvost, ženskou hravost, ale také přitažlivost a sex appeal. Přitom jsou dosti vzdušné a tudíž jako dělané pro horké letní dny a večery.

Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.
Chci odebírat novinky VSESTIHNU ve svém prohlížeči!