Jak správně vybrat moderní jídelní stůl?

Bydlení

Přidal atan, dne 1. 01. 2020 ,  0x

Jak správně vybrat moderní jídelní stůl?

V dnešní době, díky vysoké konkurenci (nejen) na internetu, příliš nedává smysl pořízení jídelního stolu z bazaru nebo z druhé ruky.

Moderní a kvalitní jídelní sety startují již na 3 tisících a můžete si vybrat tak, aby do vašeho interiéru zapadly.

Co je aktuálně moderní?

Nejen na přelomu roku se vyplatí sledovat i modely z minulých let, které obvykle mají větší slevy. A co je v dnešní době moderní? Bílá, tmavě dřevěná nebo černá? Dnes je moderní de facto vše, co zapadne do vašeho stylu jídelny (obvykle spojené kuchyně s obývacím pokojem).

Do garsonky cokoliv praktického

Pokud máte k dispozici pouze menší prostory, určitě se zamyslete nad spojitým stolem se zdivem, což sice nabídne prostor pro 2 až 3 osoby, ale ušetří potřebné místo. Tyto malé jídelní sety lze pořídit i pod 2 tisíce.

Kde nakupovat?

Záleží především na vás, jaký jste typ osobnosti. Někteří zákazníci zajdou do prvního obchodu nábytku a rychle si vyberou. Takový postup ale není chytrý ani ekonomický. Na jídelní stůl se nejspíše budete dívat dalších 10 nebo i více let, a proto se jeho výběr nevyplatí uspěchat.

Doporučujeme nejprve navštívit 2 až 3 kamenné obchody, kde získáte představu o tom, co chcete a v jaké cenové hladině se budete pohybovat. Poté věnujte alespoň 1 hodinu hledán na internetu, abyste našli ten správný set za dobrou cenu. Nezapomeňte, že při nakupování na internetu nezáleží pouze na ceně, ale je nutné vědět, zda jde o důvěryhodný obchod s pozitivními recenzemi, zda je možné zboží reklamovat anebo vrátit do 14 dní bez udání důvodů.

Kde začít?

Nechcete ztrácet čas chozením po prodejnách? Tento krok můžete přeskočit a ihned začít na internetu. Při prvních krocích doporučujeme začít v kategorii nejprodávanější zboží, kde zjistíte aktuální moderní jídelní stoly, o které je největší zájem.

Seznam rad na závěr

  • začněte s prohlídkou ve 2 až 3 kamenných prodejnách a nechte si poradit od odborníka
  • ujistěte se, že vybraný styl (barva, materiál) zapadá do vašeho interiéru jídelny, resp. kuchyně
  • začněte hledat stejné nebo podobné stoly a židle na internetu
  • ověřte si důvěryhodnost eshopu, na kterém chcete provést objednávku (do vyhledávače zadejte název obchodu a recenze)

Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.Chci odebírat novinky VSESTIHNU ve svém prohlížeči!