Jak se zbavit cucfleku

Krása a móda

Přidal ivana33, dne 8. 05. 2019 ,  0x

Jak se zbavit cucfleku

Ano, ano, kdo by to neznal. Měli jsme ho snad každý minimálně jednou. Pověstná skvrna lásky, která ihned všem prozradí, co se ti asi přihodilo, že máš na krku takovou podivnou nehezky vyhlížející modřinu. Jenže jsou situace, kdy cucflek na krku opravdu nevypadá dobře, především pak v práci ne. Může tě dostat do maléru, a dokonce může představovat důvodu, proč se ocitneš u šéfa na koberečku. Školou povinní by také měli zachovat jistá pravidla vůči škole a učitelům a tuto fialovou značku si přinejmenším něčím zakrýt. Jenže skrývání není vždy možné. Záleží na místě, kde se cucflek vyskytuje, a navíc i taková šála nebo šátek se dost špatně vysvětluje, když je venku zrovna léto v plném proudu.

Lžičkou proti cucfleku

Možná, že to na první pohled vypadá trochu zábavně a nevěrohodně, avšak tato babská rada skutečně funguje. Jak na to? Přilož lžičku bříškem na cucflek a drž ji tam po dobu osmi až deseti minut. Chlad kovu pomáhá redukovat otok a tím pádem není tak viditelný. Opakuj několikrát denně. Tento způsob ovšem zabírá především na čerstvě vytvořené cucfleky, takže radou je aplikovat lžičkovou terapii co nejdříve.Aloe vera v boji proti cucflekům

Dále můžeš sáhnout po jakýchkoliv kosmetických emulzích a krémech s vysokým procentem aloe vera. Tato populární rostlinka známá už pravděpodobně na celém světě je velmi účinná během hojení ranvšeho druhu. Ačkoliv ti cucflek nezakryje, a tudíž nezapříčiní jeho kouzelné zmizení během vteřinky, alespoň ti dopomůže k tomu, že se ti cucflek rychle zahojí a ty si tak nebudeš muset neustále zakrývat svoji šíji. Aplikace přípravků s obsahem aloe vera by měla probíhat minimálně dvakrát denně a doba působení by neměla být kratší než deset minut.

Cucflek a banánová slupka

Opět to zní až komicky, jenže to funguje a nezbývá než se přesvědčit. Banán si dej klidně jako svačinku a vnitřní stranu slupky seškrábej na místo, kde se nachází tvůj cucflek. Pokud se ti nechce seškrabávat už tak tenkou a jemnou slupku, přilož ji vnitřní stranou na cucflek a nech působit klidně i třicet minut. Tato banánová metoda má chladivé účinky, díky kterým úspěšně zmenšíš velikost tvého cucfleku, a navíc předtím zaženeš hlad.

Vitamín K nepřítelem cucfleků

Dokonce i strava může přispět k tomu, aby tato obrovská fialovo modrá skvrna zmizela co nejrychleji pryč. Co tedy baštit a proč právě potraviny s obsahem vitamínu K? Tento vitamín pomáhá tělu absorbovat sraženiny, a tudíž ovlivňuje, jak rychle ti cucflek zmizí. V kterých potravinách je ho nejvíce? Tady je menší seznam:

  • bazalka
  • kapusta
  • okurky
  • sušené švestky
  • jarní cibulka
  • růžičková kapusta
  • mléčné výrobky
  • zelí
  • a brokolice

Cucflek a masáž zubním kartáčkemDalším pomocníkem v boji s cucfleky, který najde každý z nás v domácnosti, je obyčejný zubní kartáček. No, možná ne tak úplně obyčejný. Je důležité, aby měl měkké nebo ultra měkké štětinky. Pomocí jeho hlavice můžeš provést jemnou masáž kolem cucfleku, která by měla pomoci lepší cirkulaci krve, a tudíž přispět k rychlejšímu zmizení tvého fialového problému. Neboj se tuto masáž provést i pětkrát denně a pamatuj, že není třeba příliš tlačit. Jemnost v tomhle případě vyhrává.

Cucfleky závěrem

Co k tomu ještě dodat? Nejlepší je cucflekům předcházet, zkrátka dávat si pozor, aby vůbec nevznikly. Pak nebude co řešit a ty můžeš ráno v klidu odkráčet do školy nebo do práce a řešit úplně jiné starosti, než vysvětlování v ředitelně nebo kanceláři šéfa, cože to jako máš na krku a jak si může dovolit s tímhle přijít mezi lidi. Takže pamatuj, že s láskou, avšak bez cucfleků nejdál dojdeš.

Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.
Chci odebírat novinky VSESTIHNU ve svém prohlížeči!