Jak se pozná zamilovaný muž

Vztahy

Přidal ivana33, dne 1. 12. 2019 ,  0x

Jak se pozná zamilovaný muž

Než se dva dají dohromady a vybudují si pevný vztah, může to trvat pár dní, ale i třeba celé roky. Není divu, jelikož muži ani ženy neříkají pravdu o všem, co si myslí a jejich akce se spíše rovná opaku. V jednu chvíli je muž s vámi skoro každý den a v druhou si na vás dva týdny nemůže udělat čas. Chce vás doopravdy nebo se jen nudil? Některé akce druhých jsou opravdu nepochopitelné. O to víc akce opačného pohlaví, kterému se líbíte.

Chemická teorieDle odborníků u mužů, kteří se zamilují klesá testosteron, a naopak u žen narůstá. Pokud u muže klesá testosteron, znamená to, že je mnohem něžnější, citlivější a orientovaný na druhé. U žen to jsou klasické vlastnosti, ale u muže se tyto vlastnosti formují nejvíce když je zamilovaný a spokojený.

Ženy zpočátku začnou uvažovat racionálně. Ze začátku si muže prověří ostřím zrakem, zda se jim líbí vzhledově i povahově a až pak jsou schopné se pro něj obětovat. Ovšem, ta první racionální fáze u někoho trvá pár hodin, u někoho stačí první rande, aby se rozhodnul. Na třetí schůzce jsou si ženy s mužem se kterým se schází jisté, muži ale vztahové věci neřeší a nechají vše plynout přirozeně, a tak pro ně není problém se se ženou vidět vícekrát a pak se s ním už nepotkat.Proces zamilování se

Obecně se o mužích říká, že příliš nedávají najevo city, a ještě méně o nich mluví. Na druhou stranu se ale dokážou zamilovat až o 50 % rychleji než ženy. Ženy totiž přemýšlejí více dopředu, od první chvíle muže hodnotí nejen s pomocí vzhledu, ale také v jeho roli do budoucna. Jakmile si vše promyslí a uznají, že je pro ně ten pravý, bezhlavě se zamilují.

Muži naopak vidí na první pohled atraktivní snad každou ženu a spíše později přemýšlejí o jejich společné budoucnosti, jestli vůbec. A přestože u nich zamilovanost může nastat dříve nežli u žen, nedávají ji vůbec najevo. Na jednu stranu se nechtějí ztrapnit, být moc odvázaní a nevhodní, jako by se třeba chovali ve společnosti kamarádů či spolupracovníků. Proto svoje pocity často zavírají pod pokličku a poznat jejich zájem je z pohledu ženy opravdu těžké. Naštěstí existuje několik signálůneverbální komunikace, které přece jenom skrýt nedokážou.

Sledujte jeho řeč těla

Když budete s mužem na schůzce, všimněte si jaký k vám má postoj. Je shrbený nebo spíše vzpřímený v zádech? Má dlaně při sobě v klíně nebo položené na opěradle sedadla? Podle průzkumů totiž platí, že čím víc je k vám muž nakloněný a jeho postoj je otevřený, tím lépe.


Jeho špičky by měly být natočeny více k sobě, ale celkově by měl mít otevřený postoj. To znamená, že by neměl být shrbený a nohy by měl mít od sebe. Z psychologického hlediska na vás totiž chce zapůsobit v tom nejlepším světle. Nechce, abyste viděla, že má pár kilo navíc a vypnutým hrudníkem odkazuje na svou sílu. Otevřeným postojem také odkazuje na to, že je otevřený i novému vztahu, například právě s vámi.

Prozradí ho úsměv


Úsměv je jedna z věcí, kterou nedokážeme skrýt, když se dostaneme do velmi šťastných či vtipných situací. Může se usmívat, když mu řeknete nějaký vtip, vtipnou historku z mládí nebo budete v parku poukazovat na srandovně vyhlížející pár před vámi. Důležitější je ale, abyste se zaměřila na jeho prvotní reakci, když vás vidí. Jeho koutky by měly mířit vzhůru a ústa by měl mít mírně pootevřená, jako by se připravoval k budoucímu polibku.

Často se vás dotýká

Je jedno jestli jste spolu byli na pár schůzkách nebo spolu chodíte měsíc. Přestože se svým vysněným mužem třeba chodíte, nemůžete si být naprosto jistá, že vás bude ihned milovat. Zatímco se žena po chvíli uvažování zamiluje do muže téměř okamžitě, muži to může trvat i měsíc. Proto je pro něj také obtížnější dát najevo své city slovy, které chce žena slyšet. Buď o tom muž nepřemýšlí nebo nic nechce uspěchat.Chce s vámi trávit čas

Jestliže s vámi váš muž chce trávit většinu svého volného času a dá dokonce přednost vám před svými koníčky, máte vyhráno. Pravděpodobně se do vás zamiloval.

Stejně tak by neměl mít problém i s vaším představením rodičům, kamarádům a podobně. Zve vás na akce, kde je jeho parta, ale vám to přijde zbytečné, protože chcete trávit čas pouze s ním? Pro něho je to ale velmi důležité, proto byste měla brát ohled na jeho přání a před jeho partou se blýsknout v nejlepším světle. Jeho kamarádi jsou i jeho rádci, takže když se bude muset rozhodnout nad nějakou věcí související s vámi, jeho parta vás podrží. Na druhou stranu by neměl kamarády brát důležitěji než vás. Nechte ho, aby vše dělal jako dříve a necítil se vámi omezován, ale na druhou stranu si budujte skulinku, díky které budete v jeho očích nejlepší a dá vám přednost.

Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.
Chci odebírat novinky VSESTIHNU ve svém prohlížeči!