Jak svatební den udělat opravdu romantický?

Vztahy

Přidal vinar, dne 23. 09. 2019 ,  0x


Svatba je jednou za život. Někomu sice stačí rychlý podpis po oddání novomanželů, ale většina chce mít ze svatebního dne nezapomenutelný zážitek, který jim bude závidět široké okolí.

První kroky při plánování svatby

V první řádě je důležité zjistit vlastní rozpočet na svatbu. Je zvykem, že vyšším obnosem na svatbu přispívá rodina ze strany manžela. Ale v dnešní moderní době si na zvyky příliš nikdo nepotrpí. Mnohdy se i stane, že celou svatbu financují výhradně rodiče nastávající.

Jakmile znáte rozpočet, druhým krokem je výběr místa, kterému již musíte přizpůsobit vlastní rozpočet i počet hostů. Tyto dva kroky doporučujeme, abyste prováděli sami, až následně případně oslovili třetí stranu, která vám s organizací pomůže.

Romantická svatba nemusí stát velké peníze

Výsledná cena svatby se odvíjí zejména od počtu hostů. Manželství se uzavírá na místech, která jsou schválené úřadem pro konání slavnostních obřadů. V dnešní době to může být v podstatě kdekoliv. Na samotném obřadu nemusí být velké množství lidí, podstatně důležitější je hostina, která po uzavření sňatku z pravidla následuje. Důrazně doporučujeme vybrat místo svatebního obřadu v těsné blízkosti hostiny, především z logistických důvodů. Určitě nechcete během svatebního dne trávit mnoho hodit v automobilu.

Hledání místa pro romantickou svatbu

Fantazii se meze nekladou. Při hledání vhodného místa doporučujeme zvážit i nabídky, které jsou primárně určené pro firemní akce nebo ubytování. Každý větší podnik, kde je možné uspořádat pohostinnost pro novomanžele, zpravidla tuto možnost nabízí. Důležité je myslet i na to, že nejen novomanželé, ale i někteří hosté budou chtít na místě přenocovat. Zajištění nebo alespoň doporučení noclehu je proto nutné. V České republice jsou stovky nádherných míst vhodných pro svatební hostinu, se samotným obřadem se zajištěným servisem se rázem nabídka tenčí. Za zmínku stojí Moravský kraj. Svatba na jižní Moravě je kromě nádherných panoramat i klidná a cenově dobrá.

Romantika a klidná atmosféra

Pojem Svatba jižní Morava jsme nezmiňovali náhodou, nejen kvůli ceně, ale také možnosti uzavřít sňatek přímo v těsné blízkosti pohoštění a ubytování. Zajisté přijde vhod nejen degustace vín, vinné sklepy, ale i obstarání svatebního managementu. Zrekonstruovaný vinný sklep starý přes 200 let, cyklostezky a pěší túry jsou jen třešničkou na dortu, to hlavní je klidná atmosféra a nádherné okolní panorama.

Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.Chci odebírat novinky VSESTIHNU ve svém prohlížeči!